Hakkımızda

Seha Müh. İnş. Taah. Tic. bünyesinde kurulan, 2011 yılından bu yana hizmet veren Seha Enerji, binalarda Enerji Performansı konusunda uzmanlaşmış, her biri dalında ihtisas sahibi mühendislerce Türkiye'nin tüm illerinde 1300'den fazla Enerji Kimlik Belgesi hazırlayarak, faaliyetini sürdürmektedir.

Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanlarından edindiğimiz tecrübemizi enerji verimliliği konusuna aktararak, Türkiye'nin enerjide dışa bağımlılığını azaltmak, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılmasını teşvik etmek gayesiyle 2011'den beri yoğun olarak çalışmakta, genç ve uzman kadromuzun yeteneklerini Türkiye'nin dinamizmine aktarmaktadır.

Sektörde güvene dayalı ve sürekli çalıştığımız çözüm ortaklarımızla birlikte, kurumsal kimliğimizi geliştiren, teslim ettiğimiz projelerin tamamının doğruluğunu taahhüt eden, yenilikçi ve ileriye dönük hizmet anlayışımız, her yeni müşterimize birikimimizin sunacağı kalite anlayışıyla standartları yukarı taşıyan bir vizyon sunmaktadır.

Hizmet Faaliyetlerimiz;