İletişim

"Alo Enerji Kimlik Belgesi Hattı"
Arayın, en uygun fiyatlarla EKB'nizi kapınızda teslim alın.

"0 850 333 7342"
 
Tüm Türkiye'ye Hızlı Teslimat Garantisi
Türkiye’nin her yerine Enerji Kimlik Belgesi hazırlayan Seha Enerji, proje süreci ve teslimat sistemi sayesinde her zaman çalışma ortaklarının yanında. Profesyonel hizmet anlayışımız, daima zamanında teslimat ve kaliteli hizmet ile müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kuruludur.
En İyi Fiyat Garantisi
Seha Enerji, Türkiye’de eski ve yeni binaların enerji performanslarını ölçme konusunda Bakanlıkça akredite edilmiş az sayıdaki lisanslı kuruluştan biridir. Alanımızda edindiğimiz bilgi ve deneyim sayesinde, yalnızca yeni binalar için Enerji Kimlik Belgesi hazırlayabilen firmalardan çok daha uygun fiyatlara projelendirme yetkinliğine sahibiz.
Güvenilir Belgelendirme
Seha Enerji, enerji alanında uzmanlaşmış, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nca Enerji Verimliliği Danışmanlığı kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir. Yeni Türkiye vizyonunda enerji verimliliği, yenilenebilir kaynak kullanımının ve raporlamasının büyük önemi göz önüne alındığında, yetkin olmayan kuruluşlardan alacağınız Enerji Kimlik Belgelerinin Bakanlıkça denetlenmesi ve olası eksikler veya yanlışlar tespit edilmesi halinde yapı sahiplerinin ciddi maddi mağduriyetleri söz konusu olacaktır. Dolayısıyla yetkinliği sayesinde uygun fiyatlar sunan Seha Enerji, aynı zamanda size daima güvenilir hizmet sunacaktır.
SÜREKLİ HİZMET
Müşterilerimizle kurduğumuz sıcak bağ bizim için bir ticari faaliyetin ötesinde, çalışma ve iş ortaklığı teşkil etmektedir. Bu sebeple Seha Enerji, projelendirme sürecinin öncesinde ve sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz tüm danışmanlık hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunacaktır.